ΟΠΤΙΚΉ ΊΝΑ MPO/MTP ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΆΖΕΙ ΤΙΣ ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΈΝΕΣ ΜΕΘΌΔΟΥΣ ΠΟΛΙΚΌΤΗΤΑΣ!

 

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

οπτικών ινών πομποδέκτη

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο για τις πωλήσεις
Η κα Clare είναι πολύ εργατική, ακόμη και έχουμε την αεριωθούμενη καθυστέρηση, μπορούμε ακόμα να φθάσουμε σε την και να πάρουμε γρήγορα ανατροφοδοτούμε

—— Αμίρ

Είναι πολύ υπομονή και η επιχείρηση ευθύνης, η στάση φορτίου μου στη συνήθεια, FOCC ξοδεύει το χρόνο και με βοηθά για να εξετάσει το φορτίο, ευχαριστώ πολύ

—— Guray

Pasky ξέρει καλά για τα προϊόντα, με παρέχει πολύ καλή υπηρεσία και γρήγορη παράδοση

—— Reza

Είμαι Online Chat Now

οπτικών ινών πομποδέκτη

(8)
Κίνα RJ45 οπτική ενότητα πομποδεκτών 1.25G SFP οπτικών ινών χαλκού με το δρομολογητή και το διακόπτη εργοστάσιο

RJ45 οπτική ενότητα πομποδεκτών 1.25G SFP οπτικών ινών χαλκού με το δρομολογητή και το διακόπτη

RJ45 οπτική ενότητα πομποδεκτών 1.25G SFP οπτικών ινών χαλκού με το δρομολογητή και το διακόπτη Ενότητα 10/100/1000 χαλκού εμπορικών σημάτων RJ45 SFP FOCC με την αυτόματη διαπραγμάτευση. Λειτουργεί στον τυποποι... Read More
2015-05-21 19:07:01
Κίνα Ενεργός οπτική ίνα 10 Pluggable πομποδέκτης τύπου Gigabit Ethernet μικρός SFP+ εργοστάσιο

Ενεργός οπτική ίνα 10 Pluggable πομποδέκτης τύπου Gigabit Ethernet μικρός SFP+

Ενεργός οπτική ίνα 10 Pluggable πομποδέκτης τύπου Gigabit Ethernet μικρός SFP+ Ο πομποδέκτης οπτικών ινών FOCC 10GbE SFP+ άμεσος συνδέει τα χάλκινα καλώδια παρέχει στην προσιτή συνδετικότητα 10-Gigabit Ethernet ... Read More
2015-05-21 19:07:01
Κίνα Της Cisco πολλαπλού τρόπου 10G SFP+ οπτική ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών ιουνιπέρων συμβατή εργοστάσιο

Της Cisco πολλαπλού τρόπου 10G SFP+ οπτική ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών ιουνιπέρων συμβατή

Της Cisco πολλαπλού τρόπου 10G SFP+ οπτική ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών ιουνιπέρων συμβατή Αυτό το το είδος πομποδέκτη μας είναι μια περιορισμένου φάσματος πολλαπλού τρόπου 10G SFP+ οπτική ενότητα υποχωρητι... Read More
2015-05-21 19:07:01
Κίνα ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών 100GbE CFP4/πομποδεκτών SFP για το δίκτυο εργοστάσιο

ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών 100GbE CFP4/πομποδεκτών SFP για το δίκτυο

ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών 100GbE CFP4/πομποδεκτών SFP για το δίκτυο FOCC CFP σχεδιάστηκε μετά από τη μικρή διεπαφή πομποδεκτών τύπου Pluggable (SFP), αλλά είναι σημαντικά μεγαλύτερο για να υποστηρίξει ... Read More
2015-05-21 19:07:01
Κίνα Πολλαπλού τρόπου SFP οπτικών ινών υψηλής ταχύτητας 100G ενότητα πομποδεκτών πομποδεκτών QSFP28 εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου SFP οπτικών ινών υψηλής ταχύτητας 100G ενότητα πομποδεκτών πομποδεκτών QSFP28

Πολλαπλού τρόπου SFP οπτικών ινών υψηλής ταχύτητας 100G ενότητα πομποδεκτών πομποδεκτών QSFP28 Η ενότητα QSFP28 μας είναι ένας πομποδέκτης 4 καναλιών ικανός και 100 GBP ταυτόχρονα. Χαρακτηρίζοντας τις οπτικές μ... Read More
2015-05-21 19:07:01
Κίνα Αμφίδρομος πομποδέκτης AWG30 οπτικών ινών 40GbE των συνελεύσεων καλωδίων QSFP+ εργοστάσιο

Αμφίδρομος πομποδέκτης AWG30 οπτικών ινών 40GbE των συνελεύσεων καλωδίων QSFP+

Αμφίδρομος πομποδέκτης AWG30 οπτικών ινών 40GbE των συνελεύσεων καλωδίων QSFP+ Αυτό το είδος συνελεύσεων καλωδίων QSFP+ (μικρός τύπος τετραγώνων Pluggable συν) είναι κατάλληλο για τις πολύ σύντομες αποστάσεις ... Read More
2015-05-21 19:07:01
Κίνα Πολλαπλού τρόπου BiDi LC Sc πομποδέκτης 1.25Gbps ινών SFP οπτικών ινών ενιαίος με SMF εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου BiDi LC Sc πομποδέκτης 1.25Gbps ινών SFP οπτικών ινών ενιαίος με SMF

Πολλαπλού τρόπου BiDi LC Sc πομποδέκτης 1.25Gbps ινών SFP οπτικών ινών ενιαίος με SMF Αυτό το είδος πομποδεκτών οπτικών ινών SFP με τη υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες που υποστηρίζουν το στοιχεί... Read More
2015-05-21 19:07:01
Κίνα Οπτικοί πομποδεκτών πολλαπλού τρόπου ινών 1000BASE SX διπλοί LC συνδετήρας ενότητας και DDM εργοστάσιο

Οπτικοί πομποδεκτών πολλαπλού τρόπου ινών 1000BASE SX διπλοί LC συνδετήρας ενότητας και DDM

Οπτικοί πομποδεκτών πολλαπλού τρόπου ινών 1000BASE SX διπλοί LC συνδετήρας ενότητας και DDM Το εμπορικό σήμα FOCC ΚΚ 850nm ενότητα πολλαπλού τρόπου ινών 1000BASE-SX με το διπλό συνδετήρα LC-τύπων και DDM... Read More
2015-05-21 19:07:01
Page 1 of 1