ΟΠΤΙΚΉ ΊΝΑ MPO/MTP ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΆΖΕΙ ΤΙΣ ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΈΝΕΣ ΜΕΘΌΔΟΥΣ ΠΟΛΙΚΌΤΗΤΑΣ!

 

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

Διπλός τετραγωνικός FC τύπος φλαντζών συνδετήρων προσαρμοστών οπτικών ινών Sc για το πολλαπλού τρόπου PC

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο για τις πωλήσεις
Η κα Clare είναι πολύ εργατική, ακόμη και έχουμε την αεριωθούμενη καθυστέρηση, μπορούμε ακόμα να φθάσουμε σε την και να πάρουμε γρήγορα ανατροφοδοτούμε

—— Αμίρ

Είναι πολύ υπομονή και η επιχείρηση ευθύνης, η στάση φορτίου μου στη συνήθεια, FOCC ξοδεύει το χρόνο και με βοηθά για να εξετάσει το φορτίο, ευχαριστώ πολύ

—— Guray

Pasky ξέρει καλά για τα προϊόντα, με παρέχει πολύ καλή υπηρεσία και γρήγορη παράδοση

—— Reza

Είμαι Online Chat Now

Διπλός τετραγωνικός FC τύπος φλαντζών συνδετήρων προσαρμοστών οπτικών ινών Sc για το πολλαπλού τρόπου PC

Κίνα Διπλός τετραγωνικός FC τύπος φλαντζών συνδετήρων προσαρμοστών οπτικών ινών Sc για το πολλαπλού τρόπου PC προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Διπλός τετραγωνικός FC τύπος φλαντζών συνδετήρων προσαρμοστών οπτικών ινών Sc για το πολλαπλού τρόπου PC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCC
Πιστοποίηση: CE, ISO9001, RoHS
Αριθμό μοντέλου: Focc-A003

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμάχια
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο 12 χωριστά τοποθετημένων σε σάκκο προσαρμοστών ή των προσαρμοσμένων απαιτήσεων
Χρόνος παράδοσης: Χρόνος παράδοσης 5 - 7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Western Union, T/T, L/C, MoneyGram
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Σχήμα: Πλατεία Υλικό: Μετάλλων
Connector: FC Κωδικός ΕΣ: 85369000
Υλικό μανικιών: Χαλκός φωσφόρων Τύπος τρόπου: Πολλαπλού τρόπου

Διπλός τετραγωνικός FC τύπος φλαντζών συνδετήρων προσαρμοστών οπτικών ινών Sc για το πολλαπλού τρόπου PC

 

 

Σύντομη περίληψη 

 

Πρότυπος αριθμός: Focc-A003 
Μορφή: Τετράγωνο 
Κώδικας HS: 85369000 
Συνδετήρας: FC 
Τύπος τρόπου: Πολλαπλού τρόπου 
Υλικό μανικιών: Χαλκός φωσφόρων 

 

 

Εν συντομία μιλώντας 

 

 

Ο υλικός προσαρμοστής μανικιών χαλκού φωσφόρων οπτικών ινών FOCC FC είναι όλοι με την πλαστική κατοικία, τύπος φλαντζών, με το μανίκι zirconia για το singlemode και μανίκι χαλκού για πολλαπλού τρόπου, μπλε για το singlemode PC και το μπεζ για το πολλαπλού τρόπου PC. 

 

Άποψη σχεδίων τεχνολογίας 

 

Διπλός τετραγωνικός FC τύπος φλαντζών συνδετήρων προσαρμοστών οπτικών ινών Sc για το πολλαπλού τρόπου PC 

 

 

Εφαρμογές 

 

 

Δωμάτια επικοινωνίας  

FTTH (ίνα στο σπίτι)  

Τοπικό LAN (δίκτυο τοπικής περιοχής)  

FOS (αισθητήρας οπτικών ινών)  

Σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών  

Η οπτική ίνα σύνδεσε και διεβίβασε τον εξοπλισμό  

Ετοιμότητα αμυντικού αγώνα. 

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 

 

Μεγάλη έκταση καλύψεων NTT FC των προϊόντων  

TIA/EIA, συμμόρφωση προτύπων 326-πυρήνων IEC και Telcordia GR  

Συναντά όλους τους κανονισμούς RoHS και ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑΣ  

Εκτίμηση ευφλέκτου: UL 94V-0. 

 

 

Προδιαγραφή

Μανίκια Zirconia

Χαλκός Phospor

Απώλεια εισαγωγής

Χαρακτηριστικό ≦0.05dB   Max≦0.20dB

Χαρακτηριστικό ≦ 0.10dB

Διάρκεια

<>

Σημείωση: Zirconia που εξετάζεται με την ίνα SMF, μανίκι χαλκού Phospor που εξετάζεται με την ίνα MMF

 

 

Διαταγή των πληροφοριών 

 

ΤΥΠΟΣ

ΤΡΟΠΟΣ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

ΜΑΝΙΚΙ

ΧΡΩΜΑ

FOCC ΑΡΙΘ.

Ντούμπλεξ Sc

ΚΚ

Μακριά φλάντζα

Μεταλλικός

Μπεζ

A002

Ντούμπλεξ Sc

ΚΚ

Μακριά φλάντζα

Κεραμικός

Μπεζ

A003

Ντούμπλεξ Sc

SM

Κανένας συνδετήρας/βίδα δεν τοποθετεί

Κεραμικός

Μπλε

A004

Ντούμπλεξ Sc

SM

Μακριά φλάντζα

Κεραμικός

Μπλε

A005

Ντούμπλεξ Sc

SM

Μακριά φλάντζα

Μεταλλικός

Μπλε

A006

 

 

Διπλός τετραγωνικός FC τύπος φλαντζών συνδετήρων προσαρμοστών οπτικών ινών Sc για το πολλαπλού τρόπου PC 

 

 

Ναυτιλία μέσω εκείνων των ακόλουθων εργαλείων ή προσαρμοσμένων μεθόδων 

 

FC σταθερή ίνα Singlemode συμβατή ίνα εξασθενητών τύπων οπτική

 

 

Ποιότητα προσαρμοστών οπτικών ινών FOCC 

 

 

Διπλός τετραγωνικός FC τύπος φλαντζών συνδετήρων προσαρμοστών οπτικών ινών Sc για το πολλαπλού τρόπου PC

 

 

 

Σημειώσεις: 

 

Οι τιμές και οι προδιαγραφές υπόκεινται στην αλλαγή χωρίς ειδοποίηση. 
FOCC δεν είναι αρμόδιο για τα τυπογραφικά ή φωτογραφικά λάθη. 

Παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με στο focc@fiberfocc.com για τη λεπτομερή έρευνα. 

Στοιχεία επικοινωνίας
FOCC TECHNOLOGY CO,.LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Clare Wong

Τηλ.:: 86-755-36933697

Φαξ: 86-755-86583530

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)